تعاریف و اصطلاحات

گلایه رادوشویچ از باشگاه پرسپولیس؛ فرق من و بشار چیست؟

سایر بازیکنان پرسپولیس نیز پاداش بردهای خود در لیگ قهرمانان آسیا را گرفته اند و در این میان فقط سر بوژیدار رادوشویچ بی کلاه مانده است. به نظر می رسد با درخشش حامد لک، باشگاه پرسپولیس پاک رادوشویچ را فراموش کرده باشد.

3 آذر 1399

آموزش سئو: چگونه سئو را به صورت اصولی فرا بگیریم؟

رپرتاژ آگهی - من امروز می خواهم درباره تجربه خودم از آموزش سئو و یادگیری مهارت های سئو داخلی و سئو خارجی از متخصص سئو با شما صحبت کنم. مدت ها بود برای یک کسب و کار اینترنتی وبسایتی را راه اندازی نموده بودم و محصولات و خدمات خودم را داخل آن معرفی نموده و...

21 آبان 1399

وندالیسم چیست و چگونه می توان از بروز آن در جامعه جلوگیری کرد؟

وندالیسم (vandalism) عبارت است از آسیب و خسارتی که به اموال عمومی وارد می گردد. شخص وندال (vandal) نیز کسی است که به اموال عمومی چه دولتی و چه غیر دولتی آسیب وارد می نماید. امروزه وندالیسم خصوصاً برای کسانی که در شهرهای عظیم و پرجمعیت زندگی می نمایند، پدیده ای مشهود...

4 آبان 1399

واکنش به بیانیه پرحاشیه کانون مربیان

صادق درودگر، رئیس سازمان مالی فدراسیون فوتبال در مطلبی به درخواست کانون مربیان لیگ برتر برای تعطیلی مسابقات واکنش نشان داد که در زیر می خوانید:

12 تیر 1399

نگاهی به تنوع بالای حیات وحش در استان اصفهان ، مشاهده نماد پرندگان ایران در تالاب گاوخونی

مناطق طبیعی استان اصفهان زیستگاه گونه های ارزشمند حیات وحش است که در دل خود انواع پرندگان، خزندگان و مهره داران را جای داده است، در این گزارش به معرفی تعدادی از جانوران کم یابی که در اصفهان حفاظت می شوند پرداخته ایم.

12 خرداد 1399