اخبار صنعت

تداوم فرایند صعودی قیمت سبد نفتی اوپک

قیمت سبد نفتی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) دیروز (چهارشنبه، 14 آبان ماه) با تداوم فرایند صعودی از 39 دلار گذشت.

12 آذر 1399

ایجاد 81000 شغل توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) در سال 99

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) از ا یجاد 81 هزار فرصت شغلی از محل طرح های اشتغال زای این نهاد در امسال اطلاع داد.

11 آذر 1399

قلع و قمع 26 فقره ساخت و ساز غیرمجاز در کرمانشاه

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان کرمانشاه از تخریب 26 فقره ساخت و ساز غیرمجاز و اعاده وضع به حال سابق در اراضی کشاورزی شهرستان کرمانشاه خبرداد.

26 آبان 1399

چرخ برسی می نماید: نقش ماهواره ها در زندگی بشر در هفته جهانی فضا

چهل ودومین قسمت فصل هفتم چرخ ساعت 19 امروز، سه شنبه 15 مهر، به مناسبت هفته جهانی فضا، با آنالیز نقش ماهواره های فضایی در زندگی ما روی آنتن شبکه چهار می رود.

18 آبان 1399

تفاهم 4 گانه ارزی بخش خصوصی با بانک مرکزی

غلامحسین شافعی رئیس مجلس بخش خصوصی کشور به همراه تعدادی از اعضای هیات رئیسه اتاق ایران و فعالان بخش خصوصی در نشست مشترک با رئیس کل بانک مرکزی شرکت کرد و از دغدغه های صادرکنندگان برای رفع تعهد ارزی سخن گفت.

5 آبان 1399

تصمیمی برای رایگان شدن گاز کم مصرف ها گرفته نشده است

حسن منتظر تربتی گفت: شرکت گاز برای کنترل مصرف طرح های تشویقی در نظر گرفته است. این طرح هم ا کنون در هیئت دولت در حال بررسی است و هنوز چیزی قطعی نشده است. اینکه گفته شده طرح ما رایگان شدن گاز برای کم مصرف هاست صحت ندارد.

4 آبان 1399

بهره برداری از 2 واحد اقامتی و پذیرایی تا خاتمه سال 99 در سمنان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سمنان گفت: دو واحد اقامتی و پذیرایی تا خاتمه سال 99 به بهره برداری می رسند.

21 تیر 1399

چرا همه از نخست وزیری الکاظمی مسرور هستند؟

عراق در شرایط سختی قرار گرفته است اما بالاخره انتخاب یک نخست وزیر کارکشته و سیاستمداری آشنا به امور، پس از پنج ماه می تواند وضع را کمی در این کشور بهتر کند.

15 تیر 1399

فعالیت 17شرکت پارک علم و فناوری خراسان در حوزه کرونا

به گزارش خبرنگاران، رضا قنبری با بیان اینکه هم اکنون 17 شرکت عضو پارک علم و فناوری خراسان به فراوری اقلام و محصولات مرتبط با پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا مشغول هستند، گفت: محصولات از نظر ماهیتی در سه دسته محصولاتی که از قبل فراوری شده اند و در این ایام...

12 تیر 1399

نشاط گل ها در دامان طبیعت زیبای کندر

کندر منطقه ای زیبا در ارتفاعات البرز جنوبی در این روزهای بهاری تاچشم کار می نماید کوه به صفای نشاط دشت هایش نشسته و گل های رنگارنگ جلوه های زیبا از شاهکار خالق طبیعت و کوشش دوستداران طبیعت به نمایش گذاشته است.

6 تیر 1399

تیم ملی درام بود، اکشن می گردد!

دراگان اسکوچیچ درباره برنامه های تیم ملی فوتبال کشورمان در شرایط معلق شدن مسابقات با توجه به شیوع ویروس کرونا، گفت: سعی کردم با تمام بازیکنان ارتباط برقرار کنم، یکسری از آن ها را حضوری دیدم و با سایر بازیکنان تلفنی ارتباط داشتم. اکنون فقط می توانیم با...

3 تیر 1399

خبرنگاران رود تجن در شرق خراسان رضوی نیازمند لایروبی است

مشهد- خبرنگاران- فرماندار سرخس گفت: به دلیل وجود رسوب در رودخانه تجن در شرق خراسان رضوی این رود در بارندگی های زیاد مستعد طغیان بوده لذا نیازمند لایروبی است.

1 تیر 1399

بزرگترین دهکده گردشگری ساحلی در عسلویه افتتاح شد!

افتتاح عظیمترین دهکده گردشگری ساحلیدر راستای توسعه و رونق بخشیدن به صنعت گردشگری در منطقه عسلویه، عظیم ترین دهکده و پارک گردشگری ساحلی جنوب کشور در منطق نخل تقی شهرستان عسلویه افتتاح شد. این پارک که صندلی مهم و باارزشی در توسعه مالی منطقه ایفا خواهد...

25 خرداد 1399

نگاهی به تنوع بالای حیات وحش در استان اصفهان ، مشاهده نماد پرندگان ایران در تالاب گاوخونی

مناطق طبیعی استان اصفهان زیستگاه گونه های ارزشمند حیات وحش است که در دل خود انواع پرندگان، خزندگان و مهره داران را جای داده است، در این گزارش به معرفی تعدادی از جانوران کم یابی که در اصفهان حفاظت می شوند پرداخته ایم.

12 خرداد 1399

معتمدی: دانشگاه امیرکبیر شرایط برگزاری کلاس های حضوری تا قبل از فروکشی همه گیری کرونا را ندارد

رئیس دانشگاه امیرکبیر گفت: تابع قوانین و مقررات بالادستی هستیم اما نظر دانشگاه بر این است که تا خطر ویروس کرونا به طور کامل رفع نشده دانشگاه را به هیچ وجه به صورت حضوری فعال نکنیم.

7 خرداد 1399

تصمیم عربستان برای افزایش صادرات به 10.6 میلیون بشکه از ماه می

وزیر انرژی عربستان گفت: عربستان در نظر دارد تا از ماه می صادرات خود را به 10.6 میلیون بشکه در روز افزایش دهد.

31 اردیبهشت 1399

در پشت پرده دبی چه می گذرد؟

دبی امروزه در میان پیشرفته ترین شهرهای جهان قرار گرفته است و در گردشگری نیز از موقعیت بسیار ویژه ای برخوردار است. این امر به خاطر وجود جاذبه های فراوانی است که اغلب هم به وسیله انسان بنا شده اند.

27 اردیبهشت 1399

خبرنگاران بیانیه دفتر حفاظت منافع جمهوری اسلامی ایران در قاهره درباره مبارزه با کرونا

تهران - خبرنگاران - دفتر حفاظت منافع جمهوری اسلامی ایران در قاهره طی بیانیه ای درباره مبارزه با ویروس کرونا در ایران و جهان گفت: کرونا تهدید جهانی است و ضرورت دارد علیه آن نیز اقدام جهانی صورت بگیرد.

17 اردیبهشت 1399

بیکاری اردبیل را به استان مهاجر فرست تبدیل نموده است

به گزارش خبرنگاران، مجید خدابخش ظهر یکشنبه در جلسه شورای اداری استان مجموعه ضعف مالی را از دلایل مهاجر فرستی استان مطرح کرد: نرخ رشد جمعیت در استان 34 صدم درصد است و درحالی که این نرخ در کشور 1.3 درصد است و اردبیل از استان های مهاجر فرست محسوب می گردد که...

25 فروردین 1399
تعداد: (98)