موبایل، تبلت و گجت ها

دومین گوشی ویوو آیکو در راه است ، از دوربین سه گانه تا صفحه نمایش ضدآب

برند نوظهور و چینی ویوو آیکو که درواقع زیرمجموعه ای است از برند ویوو اقدام به فراوری دومین نسخه از گوشی هوشمند خود نموده است.

15 مرداد 1398

آیفون تاشو در یک قدمی خط تولید ، هواوی و سامسونگ شکست می خورند؟

اپل یک حق اختراع جدید برای ساخت گوشی منعطف یا به عبارتی گوشی تاشو ثبت کرده است. این اقدام پس از آن انجام می شود که شرکت های دیگری مثل هواوی و سامسونگ نیز در تلاشند گوشی های تاشو را به بازار عرضه کنند.

6 مرداد 1398

پیش بینی روش های تأمین قطعات یدکی قبل از آغاز تحریم ها صورت گرفته است

مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو از جایگزینی منابع جدید تأمین قطعات یدکی در شرایط تحریم خبر داد.

3 مرداد 1398

چگونه اهداف سال نو را عملی کنیم؟

روش های علمی رسیدن به آرزوها چیست؟ آیا برای سال جدید اهداف جدید تعیین کرده اید؟ مراقب باشید: بیش از نیمی از آن ها میسر نمی شوند. اما امسال می تواند متفاوت باشد. در اینجا به نحوه تعیین اهداف درست برای بهبود زندگی تان می پردازیم و برنامه ای برای رسیدن به...

13 تیر 1398

معرفی جدیدترین نسخه HUAWEI Y7 Prime مدل 2019

گوشی های سری Y جدید هوآوی با پوست اندازی جدید خود هیچ شباهتی با گوشی های Y سال قبل ندارند و هم از لحاظ ظاهری و هم از لحاظ مشخصات فنی ارتقای قابل توجهی یافته اند. جدیدترین نسخه HUAWEI Y7 Prime مدل 2019 یکی از گوشی های هوشمند این سری است که بسیاری از ویژگی های فنی خوب...

7 تیر 1398

مسواک ها هم به هوش مصنوعی مجهز شدند

امروزه دیگر بسیاری از ابزار و محصولات اطراف ما دارای هوش مصنوعی هستند، اما افزودن هوش مصنوعی به مسواک ها پدیده ای است که تا به حال سابقه نداشته است.

31 خرداد 1398

عرضه نازک ترین قاب چرمی جهان برای آیفون

به گزارش خبرنگاران به نقل از فایومک، شرکت توتالی در کالیفرنیا که به علت فراوری انواع قاب برای آیفون شهرت دارد، به تازگی از پوشش چرمی بسیار باریکی برای این گوشی هوشمند رونمایی نموده است.

21 بهمن 1397