معماری و عمران

از اقدام مسلحانه زنان قاجار تا حضور مسئولانه و دلسوزانه در کرونا

بخش اعظمی از سربازان خط مقدم مقابله با کرونا، یعنی کادر درمان، زنان هستند؛ زنانی که گاهی باید از خانواده خود بگذرند تا برای دیگری خانواده باشند. نه تنها از خانواده بلکه باید از جان خود نیز بگذرند.

29 آبان 1399

مظلومی: با بی انضباطی ها برخورد می کنیم ، نمی گذاریم هواداران نگران شوند

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: مطمئنم که با کمک همه دست به دست هم می دهیم تا استقلال مانند سال های گذشته روزهای خوب داشته باشد و در آسیا حرف برای گفتن داشته باشد.

23 آبان 1399

با تعدادی از بهترین هتل های ساوانا آشنا شویم

بعضی از بهترین هتل های ساوانا در یک منطقه تاریخی که دارای مراکز خرید، غذاهای دریایی متنوع و منظره ای شگفت انگیز از رودخانه بوده، قرار دارند. در خیابانهای سنگفرش شده قدم بزنید و از اقامت در معروف ترین هتل های ساوانا لذت ببرید. با ما در این مقاله جذاب و...

20 آبان 1399

چرا همه از نخست وزیری الکاظمی مسرور هستند؟

عراق در شرایط سختی قرار گرفته است اما بالاخره انتخاب یک نخست وزیر کارکشته و سیاستمداری آشنا به امور، پس از پنج ماه می تواند وضع را کمی در این کشور بهتر کند.

15 تیر 1399

نشاط گل ها در دامان طبیعت زیبای کندر

کندر منطقه ای زیبا در ارتفاعات البرز جنوبی در این روزهای بهاری تاچشم کار می نماید کوه به صفای نشاط دشت هایش نشسته و گل های رنگارنگ جلوه های زیبا از شاهکار خالق طبیعت و کوشش دوستداران طبیعت به نمایش گذاشته است.

6 تیر 1399

خبرنگاران میدانگاه فرهنگی اصفهان، در غبار فراموشی و بی مهری

اصفهان- خبرنگاران- میدانگاهی به نام مجموعه عباسی واقع در مقابل هتل عباسی در شراط نامطلوبی به سر می برد، شهرداری اصفهان می گوید برنامه ای برای تعمیر آن ندارد، این مجموعه با ارزش گذاری فرهنگی بخشی از خاطره جمعی مردم این کلانشهر معلوم نیست چه آینده ای در...

13 خرداد 1399

در پشت پرده دبی چه می گذرد؟

دبی امروزه در میان پیشرفته ترین شهرهای جهان قرار گرفته است و در گردشگری نیز از موقعیت بسیار ویژه ای برخوردار است. این امر به خاطر وجود جاذبه های فراوانی است که اغلب هم به وسیله انسان بنا شده اند.

27 اردیبهشت 1399

جاذبه های گردشگری جلفا شهر مرزی آذربایجان

جلفا یکی از شهرهای مرزی بین ایران ارمنستان و آذربایجان می باشد. این شهر مرزی دارای جاذبه های گردشگری بی شماری است و به شهر کلیساهای تاریخی مشهور است. به غیر از جاذبه های طبیعی و تاریخی که در این شهر شمالی ایران قرار گرفته است مسافران بسیاری هستند که برای...

24 اردیبهشت 1399

زیباترین تصاویر از تبریز در آلوده ترین روزهای سال

خبرنگاران - گروه استان ها: این روزها فیلم کوتاهی از تبریز در شبکه های اجتماعی مجازی دست به دست می گردد و مورد استقبال مردم قرارگرفته که نخستین فیلم تایم لپس (تولیدشده با فن گذر زمان) از تبریز است.

26 فروردین 1399

کارنامه سیاسی و فرهنگی پیراحمد خوافی آنالیز شد

کتاب کارنامه سیاسی و فرهنگی پیراحمد خوافی نوشته مریم اورعی قدیری منتشر شد.

11 اسفند 1398

مخالفت کویت با تحریم ایران، عمران خان با ماموریت میانجیگری به ریاض می رود؟

نخست وزیر پاکستان، امروز در ادامه کوشش ها برای میانجیگری میان تهران و ریاض، راهی عربستان سعودی می گردد.

9 بهمن 1398