طراحی گرافیکی و چاپ

هواداران پرسپولیس نامزد برترین عکس AFC

عکس صد هزار هوادار پرسپولیس در فینال رقابت های لیگ قهرمانان آسیا سال 2018، نامزد برترین عکس هواداری از نگاه کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) شد.

22 تیر 1399

در پشت پرده دبی چه می گذرد؟

دبی امروزه در میان پیشرفته ترین شهرهای جهان قرار گرفته است و در گردشگری نیز از موقعیت بسیار ویژه ای برخوردار است. این امر به خاطر وجود جاذبه های فراوانی است که اغلب هم به وسیله انسان بنا شده اند.

27 اردیبهشت 1399

ماه به روایت آه 12 روایت از زندگی و شخصیت حضرت ابوالفضل(ع)

خبرنگاران : کتاب ماه به روایت آه اثر ابوالفضل زرویی نصرآباد توسط انتشارات کتاب نیستان چاپ و روانه بازار کتاب شده است.

16 فروردین 1399

تسلیحات نظامی جدید روسیه کابوسی برای آمریکا و ناتو

به نوشته یک نشریه چینی، موشک های بالستیک قاره پیمای سارمات روسیه با برد پرواز 18 هزار کیلومتر و قدرت حمل 16 کلاهک هسته ای که قادر به نابودی سرزمینی به مساحت تکزاس یا فرانسه است، کابوسی برای آمریکا و ناتو خواهد بود.

17 دی 1398

حال کتاب های دانشجویی خوب نیست ، بسیاری از دانشجویان به نگارش کتاب نویسی آشنا نیستند

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی گفت: اگرچه شعار سال حال خوش کتاب خوانی نامیده شده است؛ اما متاسفانه حال کتاب و کتابخوانی حال خوبی نیست.

14 دی 1398

آشنایی با فیلم هایی که به تازگی اکران شده اند

خبرنگاران: طی دو هفته گذشته چند فیلم جدید به سینما ها آمدند تا دور دوم اکران های پاییز را قوت ببخشند. البته که پیش از جشنواره فجر باید منتظر اکران فیلم های جدیدتری هم بود. (مانند فیلم هیجان انگیز طلا که مطابق گفته ها قرار است در پاییز به روی پرده بیاید.)

11 دی 1398

تابستان سال جاری از شر آگهی های تبلیغاتی گوگل خلاص می شوید ، مسدودی دسترسی مزاحمان مجازی به مرورگر کروم

کروم آگهی های مزاحم و آزار دهنده را در سطح جهانی از 9 ژوئیه متوقف خواهد نمود. این کار با یاری ابزار Ad-Blocking انجام می گردد، ابزاری را که ابتدا تنها روی سایتهای آمریکای شمالی و اروپا تمرکز داشت.

8 دی 1398

من جعفر والی ام، والی تر نمی شوم (2)

فصلنامه بازیگر: جعفر والی هنرمند پیشکسوت تئاتر در گفت و گویی تاکید کرد او 60 سال در دنیای تئاتر فعال بود و غیر از این هنر هیچ مشغولیت دیگری در تمامی این سال ها نداشت.

30 آذر 1398