124 خاطره از مأموریت پنهان در زمان شاه منتشر شد

به گزارش وبلاگ دوستی و مهربانی، مأموریت پنهان از جمله منابع تاریخ شفاهی است که در آن 124 خاطره از مبارزات شهدای دفاع مقدس در دوران پهلوی روایت شده است.

124 خاطره از مأموریت پنهان در زمان شاه منتشر شد

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ دوستی و مهربانی، مؤسسه فرهنگی هنری قدر ولایت کتاب مأموریت پنهان؛ شامل 124 خاطره کوتاه و بلند از مبارزات گسترده شهدای دفاع مقدس در دوران رژیم پهلوی را منتشر کرد.

در کارنامه خیل شهدای دفاع مقدس آن هایی که در دوره تسلط رژیم پهلوی، دوران نوجوانی و جوانی خود را گذرانده بودند، مبارزه با این رژیم مستبد و ضد اسلام، یکی از اصلی ترین و پرتکرارترین موضوعات است.

کتاب مأموریت پنهان شامل 124 خاطره کوتاه و بلند از مبارزات گسترده شهدایی، چون محمد بروجردی، ناصر کاظمی، عبدالحسین برونسی، محمدابراهیم همت، محمد نظرنژاد، موسی نامجو، عبدالله میثمی، حسین علم الهدی و ... را به تصویر می کشد.

در این کتاب می خوانیم: صورتش را که دیدم، جا خوردم. اندازه چند سال پیر شده بود. ساواکی ها یک دندان سالم هم توی دهانش باقی نگذاشته بودند؛ هر چه اصرار کردم برایم بگو چه بلایی سرت در آوردند، فقط گفت: چیز خاصی نیست. بعد ها تعریف کرد... (خاطرات شهید عبدالحسین برونسی)

این کتاب در 176 صفحه، به قیمت 15000 تومان توسط مؤسسه فرهنگی هنری قدر ولایت منتشر شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "124 خاطره از مأموریت پنهان در زمان شاه منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "124 خاطره از مأموریت پنهان در زمان شاه منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید