پرطرفدارترین تیم های لیگ برتر فوتسال در گیرودار مسائل مالی

به گزارش وبلاگ دوستی و مهربانی، در حالی که بیشتر تیم های لیگ برترفوتسال برنامه ریزی خود را برای حضور در فصل جدید مسابقات شروع کرده اند، اوضاع چهار تیم پرطرفدار مناسب نیست.

پرطرفدارترین تیم های لیگ برتر فوتسال در گیرودار مسائل مالی

به گزارش وبلاگ دوستی و مهربانی، با نزدیک شدن به زمان شروع فصل جدید لیگ برتر فوتسال هنوز چند تیم محبوب و پرطرفدار لیگ برتر برنامه ای برای حضور در بازی ها ندارند و حتی تیمداری آنها نیز در هاله ای از ابهام است.

تیم شهروند ساری که از تیم های پرطرفدار فوتسال ایران است با بروز برخی مسائل، حمایت گذشته را ندارد و سعید نجاریان مدیرعامل این باشگاه هنوز در پیدا کردن اسپانسر پیروز نبوده و با جدایی چند بازیکن این تیم،شرایط آن ها برای فصل جدید مناسب نیست.

تیم محمدسیمای قم هم که اکثرا در سالن مملو از تماشاگر حیدریان قم هر حریفی را به دردسر می انداخت پس از ناکامی در فروش امتیاز نتوانسته اسپانسر مناسبی هم پیدا کند و با جدایی چند بازیکن این تیم معلوم نیست با چه کیفیتی در بازی ها حاضر می گردد. این در حالی است که مالک باشگاه هم تمایلی به تیمداری ندارد.

تیم ستارگان ورامین هم که فصل قبل به جمع چهار تیم برتر پلی آف فوتسال راه یافت با مسائل مالی دست و پنجه نرم می کند. اتفاق امیدوار کننده در این تیم این است که هنوز بازیکنان آن ها روانه تیم های دیگر نشده اند با این حال ورامینی ها که دوست دارند همیشه در جمع مدعیان باشند این فصل برای حضور در مسابقات با چالش هایی روبرو هستند. سرمربی این تیم یعنی رضا داورزنی هم هدایت تیم دسته اولی شهرداری قرچک را برعهده گرفته و این تیم برای انتخاب سرمربی نیز باید اقدام کند.

تیم اهورای بهبهان دیگر تیم پرطرفدار لیگ برتر هم مثل فصول گذشته با مسائل مالی دست و پنجره نرم می کند وهیچ خبری از این تیم در فصل نقل وانتقالات، انتخاب سرمربی و شروع تمرینات نیست.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پرطرفدارترین تیم های لیگ برتر فوتسال در گیرودار مسائل مالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرطرفدارترین تیم های لیگ برتر فوتسال در گیرودار مسائل مالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید