خاتمه شبح قرمز در پارک چیتگر

به گزارش وبلاگ دوستی و مهربانی، زورگیر خشنی که به شبح قرمز معروف شده بود، دستگیر شد.

خاتمه شبح قرمز در پارک چیتگر

به گزارش وبلاگ دوستی و مهربانی، از مدتی قبل و در پی دریافت گزارش های متعدد در خصوص زورگیری و سرقت گوشی موبایل از سوی دو جوان موتور سوار در محدوده خیابان و پارک ستارخان، رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران پلیس نهاده شد و آنان تحقیقات محسوس و نامحسوس خود را در این زمینه شروع کردند. همچنین ماموران در انجام تحقیقات از شاکیان پرونده نیز آگاه شدند که دزدان سوار بر یک دستگاه موتورسیکلت NS قرمز رنگ و در معابر خلوت و با تهدید چاقو اقدام به زورگیری و سرقت گوشی های موبایل نموده اند.

با کسب این اطلاعات مشخصات ظاهری سارقان نیز در اختیار تیم های گشتی کلانتری نهاده شد، تا اینکه دیروز یکی از ماموران گشت موتور سوار کلانتری نصر، سارقان را سوار بر موتور سیکلتی قرمز رنگ مشاهده کرد و آنان را تا محدوده عوارضی تهران - قم تحت تعقیب قرار داد، اما سارقان حاضر به توقف نشدند تا اینکه ماموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک چند تیرهوایی کرد.

با شلیک تیرهوایی راننده موتور با رها کردن موتور به سمت پارک جنگلی چیتگر رفت، اما همدستش قبل از فرار دستگیر شد و به مقر پلیس منتقل شد که این فرد در بازپرسی های اجرا شده گفت که نام شبح قرمز را برای این باند انتخاب نموده بودند.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ همچنین درباره انتها پرونده اظهار داشت که متهم پس از انتقال به کلانتری از سوی چهارتن از شکات پرونده شناسایی شد که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا انتقال یافت و تحقیقات برای دستگیری متهم فراری دیگر نیز ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "خاتمه شبح قرمز در پارک چیتگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه شبح قرمز در پارک چیتگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید