هواشناسی ایران 99، 6، 21، پیش بینی باران 5 روزه در 10 استان، افزایش 6 درجه دما در شمال

به گزارش وبلاگ دوستی و مهربانی، سازمان هواشناسی با پیش بینی رگبار باران و رعدوبرق طی امروز تا سه شنبه آینده در 10 استان از افزایش 3 تا 6 درجه ای دما در سواحل شمالی کشور خبر داد.

هواشناسی ایران 99، 6، 21، پیش بینی باران 5 روزه در 10 استان، افزایش 6 درجه دما در شمال

به گزارش وبلاگ دوستی و مهربانی به نقل از خبرگزاری تسنیم، بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در ساعات بعدازظهر و اوایل شب ارتفاعات البرز در شمال استان های البرز، تهران و سمنان، نیمه غربی هرمزگان، برخی مناطق فارس، شمال بوشهر، دامنه و ارتفاعات زاگرس مرکزی در استان های چهارمحال بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، غرب و جنوب اصفهان ابرناکی همراه با رگبار، وزش باد شدید موقتی و رعدوبرق پیش بینی شده است.

شنبه و یکشنبه هفته آینده این شرایط علاوه بر مناطق ذکرشده در شمال غرب و غرب سواحل شمالی کشور برقرار است. روزهای دوشنبه و سه شنبه برای برخی مناطق شمال غرب و ارتفاعات البرز مرکزی ابرناکی و بارش پراکنده دور از انتظار نیست. شدت بارش امروز مربوط به غرب هرمزگان، جنوب شرق و شمال فارس، جنوب اصفهان و ارتفاعات شمال شرق تهران است.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی از امروز تا دوشنبه هفته آینده در برخی مناطق شرق و جنوب شرق کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید و خیزش گردوخاک پیش بینی شده است. از امروز تا سه شنبه هفته آینده دبر شمال غرب، سواحل شمالی کشور افزایش نسبی دما (3 تا 6 درجه) و در همین مددت در شمال شرق، شرق و جنوب شرق کاهش نسبی دما (3 تا 6 درجه) پیش بینی شده است.

منبع: جام جم آنلاین

به "هواشناسی ایران 99، 6، 21، پیش بینی باران 5 روزه در 10 استان، افزایش 6 درجه دما در شمال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هواشناسی ایران 99، 6، 21، پیش بینی باران 5 روزه در 10 استان، افزایش 6 درجه دما در شمال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید