نمای آماری از تقابل حساس اینتر و رم

به گزارش وبلاگ دوستی و مهربانی، دیدار دو غول فوتبال ایتالیا با توجه به شرایط اینتر و رم در جدول رده بندی سری A از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

نمای آماری از تقابل حساس اینتر و رم

به گزارش وبلاگ دوستی و مهربانی، بدون شک دیدار اینتر و رم که قرار است امشب (یکشنبه) در ورزشگاه جوزپه مه آتزار یا همان سن سیرو برگزار شود، حساس ترین دیدار هفته بیست و ششم رقابت های لیگ فوتبال ایتالیا (سری A) است. این بازی از این جهت اهمیت دارد که اینتر می خواهد با کسب 3 امتیاز به تیم های بالای جدول نزدیک تر و خیالش را از بابت کسب سهمیه اروپایی راحت تر کند و رم هم نمی خواهد اجازه دهد فاصله اش با یوونتوس از این بیشتر شود. با توجه به شکست شب گذشته ناپولی مقابل آتالانتا، اینتر در صورت پیروزی بر رم به یک قدمی مردان ساری می رسد و ضمناً رم را هم متوقف می کند تا فاصله امتیاز دو تیم کمتر شود و شانس کسب سهمیه برای نراتزوری افزایش یابد.

در ادامه با مقایسه آمار و ارقام دو تیم بررسی می کنیم که شانس کدام تیم برای برد بیشتر است.

ترکیب احتمالی دو تیم به شرح زیر است:

اینتر: هاندانوویچ، ناگاتومو، مدل، موریلو، دی آمبروسیو، گاگلیاردینی، کوندوگبیا، کاندروا، ژائو ماریو، پریسیچ و ایکاردی

رم: شزنی، فازیو، مونالاس، رودیگر، پرس، روسی، استروتمن، امرسون، ناینگولان، صلاح و ژکو

اینتر با این ترکیب 30 گل زده و 23 پاس گل داده است. میانگین سنی این تیم 26.7 و میانگین قدی 181.5 است، میانگین گل زده در هر بازی 1.4، دریبل در هر بازی 0.9 و تکل در هر بازی 1.6 است و درصد موفقیت در دوئل های هوایی 51 است.

رم اما با این ترکیب 39 گل زده و 21 پاس گل داده است، میانگین سنی این تیم 26.6 و میانگین قدی 185.3 است. میانگین شوت زده در هر بازی 1.4، دریبل در هر بازی 0.7 و تکل در هر بازی 1.2 است و درصد موفقیت در دوئل های هوایی 62 است.

اینتر در 6 دیدار اخیر 4 برد و 2 باخت کسب کرده است. این تیم پالرمو را یک بر صفر، پسکارا را 3 بر صفر، امپولی را 2 بر صفر و بولونیا را یک بر صفر شکست داده و 2 بر یک مقابل لاتزیو و یک بر صفر مقابل یوونتوس مغلوب شده است. بازی بعد از دیدار مقابل رم هم برای اینتری ها مقابل کالیاری و در سری A است. رم اما در 6 دیدار اخیر 5 برد و یک باخت کسب کرده است. این تیم چزنا را 2 بر یک، فیورنتینا را 4 بر صفر، کروتونه را 2 بر صفر، ویارئال را 4 بر صفر و تورین را 4 بر یک شکست داده و مقابل ویارئال یک بر صفر شکست خورده است. دیدار بعد از اینتر هم برای آنها در جام حذفی و مقابل لاتزیو است.

اینتر در رقابت های این فصل 40 گل زده که این تعداد شامل 29 گل در جریان بازی، 8 ضربه کاشته، 2 ضدحمله و یک پنالتی است. میانگین شوت زده در هر بازی 17.5 و میانگین گل زده 1.6 است و درصد تبدیل شدن موقعیت ها به گل 9 است. رم اما 54 گل زده که شامل 35 گل در جریان بازی، 7 ضربه کاشته، یک ضدحمله، 9 پنالتی و 2 گل به خودی است. این تیم به طور میانگین در هر بازی 17.5 شوت و 2.2 گل زده و درصد تبدیل شدن موقعیت هایشان به گل 12 است.

اینتر 38 درصد از حملاتش را از سمت چپ، 26 درصد از مرکز زمین و 35 درصد از سمت راست ترتیب داده و رم 34 درصد از سمت راست، 29 درصد از مرکز زمین و 38 درصد از سمت چپ انجام داده است.

17 درصد از شوت های اینتر از سمت چپ، 66 درصد از مرکز زمین و 17 درصد از سمت راست بوده است. رم اما 18 درصد از شوت هایش را از سمت راست، 66 درصد از مرکز زمین و 16 درصد از سمت چپ زده است.

اینتر 8 درصد از شوت هایش را از داخل محوطه 6 قدم، 51 درصد از داخل محوطه جریمه و 40 درصد از بیرون از محوطه جریمه زده و رم 8 درصد از شوت هایش را از داخل محوطه 6 قدم، 56 درصد آن ها را از داخل محوطه جریمه و 36 درصدشان را از بیرون از محوطه جریمه زده است.

در نهایت در دیدارهای قبلی در سری A اینتر 22 درصد از دقایق بازی را در یک سوم زمین خودش، 46 درصد در یک سوم میانی و 32 درصد را در یک سوم زمین حریف گذرانده است. رم اما 26 درصد از یک سوم زمین خود، 44 درصد در یک سوم میانی زمین و 29 درصد را در یک سوم زمین حریف گذرانده است.

منبع: تسنیم

به "نمای آماری از تقابل حساس اینتر و رم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمای آماری از تقابل حساس اینتر و رم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید