عملیات اجرایی قطار شهری اصفهان - شاهین شهر شروع می گردد

به گزارش خبرنگاران، علی مقدس زاده پیش از ظهر دوشنبه درنشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات استان اصفهان گفت: آقای استاندار از ابتدای حضور خود در اصفهان بر این اعتقاد بودند که در اصفهان کار نشدنی وجود ندارد اما کار نشده بسیار است.

عملیات اجرایی قطار شهری اصفهان - شاهین شهر شروع می گردد

وی با اشاره به اینکه عمده فعالیت های ما در طول این مدت در ارتباط با برطرف مسائل آبی استان بوده است، ابراز داشت: نخستین پروژه آبی که ما بر آن متمرکز شدیم اجرای سد سوم کوهرنگ بود که تا سال 90 تنها 10 درصد و در سال های 91 و 92 نیز در کل دو درصد پیشرفت داشته و سپس کاملا متوقف شده بود.

4 عامل موثر در توقف و رکود پروژه ها در کشور

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان با اشاره به اینکه در آسیب شناسی رکود پروژه ها در کشور به چهار مورد موثر در تکمیل نشدن و توقف تمامی این طرح ها رسیدیم، بیان داشت: عدم مدیریت صحیح از سوی کارفرما، عدم تعهد و توان اجرایی پیمانکار، عدم تامین منابع مالی کافی و عدم هماهنگی میان بخش های حاکمیتی از آسیب های مذکوراست که در ارتباط سد سوم کوهرنگ هر چهار مورد وجود داشت.

وی با بیان اینکه پروژه سد سوم کوهرنگ قرار بوده با 83 میلیارد تومان بودجه تا سال 93 به بهره برداری برسد که طبیعی است با توقف پروژه هزینه های تکمیل افزایش یافته است، ابراز داشت: همچنین این پروژه با مشکل شکایت محیط زیست چهارمحال و متوقف شدن در بهار سال 96 نیز روبرو بوده است که با پیگیری های مهرعلیزاده استاندار اصفهان مشکل برطرف شد.

ذخیره 250 میلیون مترمکعب آب با تکمیل سد سوم کوهرنگ

مقدس زاده با بیان اینکه با تقویت کارفرما و تامین منایع مالی در کمتر از سه هفته این پروژه بار دیگر شروع شد، تاکید نمود: با تکمیل این پروژه 250 میلیون متر مکعب آب برای استان اصفهان ذخیره خواهد شد

وی از شروع عملیات اجرایی پروژه قطار شهری اصفهان- شاهین شهر با اتکای به بخش خصوصی ظرف یک ماه آینده اطلاع داد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "عملیات اجرایی قطار شهری اصفهان - شاهین شهر شروع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملیات اجرایی قطار شهری اصفهان - شاهین شهر شروع می گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید