طیبی: فکر نمی کردم از تیم ملی خط بخورم، چیزهای زیادی از کی روش یاد گرفتم

به گزارش وبلاگ دوستی و مهربانی، مدافع تیم فوتبال استقلال خوزستان تصور نمی نموده است از همراهی تیم ملی در دو ملاقات پیش رو مقابل قطر و چین بازبماند.

طیبی: فکر نمی کردم از تیم ملی خط بخورم، چیزهای زیادی از کی روش یاد گرفتم

محمد طیبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ دوستی و مهربانی، در خصوص خط خوردنش از تیم ملی گفت: فکر نمی کردم خط بخورم، اما اعتراضی ندارم. طبیعی است که ناراحت باشم، اما ناامید نمی شوم. از کی روش هم به هیچ عنوان ناراحت نیستم، چون در این مدت چیزهای زیادی از او یاد گرفتم و دوست دارم دوباره با این مربی کار کنم. بودن یا نبودن من مهم نیست و امیدوارم تیم ملی بهترین نتایج را بگیرد.

وی همچنین راجع به مسائل اقتصادی استقلال خوزستان گفت: من مدتی کنار تیم نبودم و به دلیل کمر درد، اجازه گرفتم که استراحت کنم. با این حال می دانم مسائلی وجود دارد که باید حل گردد. بازیکنان استقلال خوزستان چیزی از فوتبال به دست نیاورده اند. بیشتر ما بازیکنان لیگ یکی بودیم که فصل گذشته هم پول زیادی نگرفتیم و با این شرایط استقلال خوزستان را قهرمان کردیم.

مدافع تیم فوتبال استقلال خوزستان در انتها تأکید کرد: امیدوارم مسئولان استان خوزستان بیشتر به فکر این تیم باشند. در استقلال خوزستان نباید با ما این طور رفتار گردد. من قبل از آغاز لیگ از هشت تیم پیشنهاد خوب داشتم، اما به خاطر طرفداران و مردم استان در این تیم ماندم. امیدوارم که مسئولان باشگاه استقلال خوزستان هر چه زودتر مسائل ما را رفع نمایند.

منبع: تسنیم

به "طیبی: فکر نمی کردم از تیم ملی خط بخورم، چیزهای زیادی از کی روش یاد گرفتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طیبی: فکر نمی کردم از تیم ملی خط بخورم، چیزهای زیادی از کی روش یاد گرفتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید