راه اندازی سامانه مشاوره سلامت روان و کاهش اضطراب کرونا

به گزارش وبلاگ دوستی و مهربانی، سامانه مشاوره تلفنی رایگان 45298 به همت مرکز سلامت روان رویین جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی با هدف حفظ سلامت روان افراد جامعه در دو سطح برای بچه ها و بزرگسالان راه اندازی شد.

راه اندازی سامانه مشاوره سلامت روان و کاهش اضطراب کرونا

به گزارش وبلاگ دوستی و مهربانی به نقل از ایرنا، فرج حسینیان معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به استرس و اضطراب ایجادشده در جامعه از زمان شیوع ویروس کرونا گفت: با گسترش ویروس کرونا در کشور و ایجاد استرس و اضطراب و نیز مسائل روانشناختی زیاد در افراد جامعه، به منظور ارائه خدمات روانشناختی به هموطنان سامانه مشاوره تلفنی رایگان راه اندازی شده است.

وی بیان نمود: این فعالیت به دلیل مسئولیت اجتماعی جهاد دانشگاهی و حفظ سلامت روان افراد جامعه با بهره مندی از اساتید و افراد توانمند حوزه سلامت روان کشور و در دو سطح برای بچه ها و بزرگسالان و به صورت خدمات دهی رایگان انجام شده است.

معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان این که هموطنان از تمام نقاط کشور می توانند با این سامانه تماس بگیرند، اضافه نمود: این سامانه به صورت مشاوره و راهنمایی تلفنی است و با همکاری 100 نفر شامل روانشناس و مشاور به طور رسمی برای پاسخ به سوالات روانشناختی در حوزه استرس و اضطراب آغاز به فعالیت کرده است.

هموطنان گرامی می توانند از ساعت 10 تا 20 با تلفن ثابت یا همراه با شماره 45298-021 تماس بگیرند و از خدمات کارشناسان سلامت روان مرکز رویین جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی بهره مند شوند.

منبع: همشهری آنلاین

به "راه اندازی سامانه مشاوره سلامت روان و کاهش اضطراب کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی سامانه مشاوره سلامت روان و کاهش اضطراب کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید