خروج خودروها از استان تهران ممنوع شد

به گزارش وبلاگ دوستی و مهربانی، به گزارش تجارت نیوز، محمد تقی زاده در سرانجام شورای نخستین جلسه شورای هماهنگی ترافیک استان تهران در سال 99 اظهار کرد: در این جلسه نمایندگانی از نیروی انتظامی پلیس راهور شهرداری تهران هلال احمر و دانشگاه های علوم پزشکی حضور داشتند.

خروج خودروها از استان تهران ممنوع شد

وی ادامه داد: مسئولان باید لیست کارکنان در دستگاه های مختلف به استانداری تهران اعلام نمایند و به همین دلیل مقرر شد سامانه سفربرگ توسط شهرداری تهران عملیاتی و راه اندازی گردد.

تقی زاده گفت: توسط پلیس راهور و نیروی انتظامی ممنوعیت تردد در مبادی ورودی و خروجی استان تهران اجرایی می گردد و اگر احتیاج به نیروی بیشتری بود از دیگر نیروهای مسلح استفاده می گردد.

معاون عمرانی استانداری تهران اضافه کرد: پیشنهاد تعطیلی تمامی ادارات و سازمان های استان تهران تا 15 فروردین به ستاد مقابله با کرونا ارسال شده است.

وی گفت: تردد تمامی خودروها به استثنای خودروهای حامل سوخت و امدادی و خدماتی و امنیتی و انتظامی به خارج از استان ممنوع شد.

تقی زاده در سرانجام اعلام نمود: پیشنهاد جریمه نقدی و اقدامات بازدارنده برای خودروهای متخلف به ستاد ملی مقابله با کرونا ارسال گردد و پس از تایید اجرایی گردد.

منبع: تسنیم

منبع: تجارت نیوز

به "خروج خودروها از استان تهران ممنوع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خروج خودروها از استان تهران ممنوع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید