تعداد مبتلایان به کرونا در خوزستان به 50 نفر رسید

به گزارش وبلاگ دوستی و مهربانی، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: تا به امروز 50 مورد ابتلای قطعی به کرونا در استان خوزستان به ثبت رسیده است.

تعداد مبتلایان به کرونا در خوزستان به 50 نفر رسید

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ دوستی و مهربانی، علی احسان پور، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اعلام ابتلای 8 مورد جدید در خوزستان به کرونا از فرایند صعودی این بیماری در استان اطلاع داد و گفت: از زمان آغاز این اپیدمی در خوزستان تا به امروز، 50 مورد ابتلای قطعی در استان خوزستان به ثبت رسیده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اضافه کرد: از 8 مورد جدید طی 24 ساعت گذشته، 3 نفر در اهواز، 3 نفر در مسجدسلیمان و در شهرستان های آبادان و ماهشهر هر کدام یک مورد به ثبت رسیده است و طی این 24 ساعت 2 نفر جان خود را از دست داده اند.

احسان پور ادامه داد: تا به امروز شهرستان های شوشتر و مسجدسلیمان هر کدام با 6 مورد ابتلای قطعی، در رده بعدی پس از اهواز قرار دارند.

وی با تاکید بر لزوم رعایت اصول بهداشتی اضافه کرد: از مردم شهرستان مسجدسلیمان به عنوان معین اندیکا و رامشیر خواهشمندیم به رعایت اصول بهداشتی اهتمام بیشتری داشته باشند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز یادآور شد: خوشبختانه در 24 ساعت گذشته فرایند مراجعه به بیمارستان رازی اهواز نزولی بوده، ولی همچنان از مردم خواهشمندیم به توصیه ها و مراقبت های بهداشتی توصیه شده متخصصان پایبند بوده و مجموعه دانشگاه علوم پزشکی را تا برطرف این بحران از استان و کشور، همراهی نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تعداد مبتلایان به کرونا در خوزستان به 50 نفر رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعداد مبتلایان به کرونا در خوزستان به 50 نفر رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید