ترامپ تهدید به مرگ شد

به گزارش وبلاگ دوستی و مهربانی، نامه ای به سفارت آمریکا در کانادا ارسال شده که محتوای آن پیامی تهدیدآمیز علیه دونالد ترامپ، خانواده اش و همچنین سفیر آمریکا در اتاوا بوده است.

ترامپ تهدید به مرگ شد

به گزارش گروه رسانه های دیگر خبرگزاری وبلاگ دوستی و مهربانی، سفارت آمریکا در کانادا روز پنج شنبه نامه ای دریافت کرد که در آن کلی کرافت، سفیر این کشور در کانادا، رئیس جمهور آمریکا و اعضای خانواده اش تهدید به مرگ شدند.

در اوایل صبح پنج شنبه یکی از کارمندان بخش دبیرخانه سفارت آمریکا در کانادا متوجه وجود پودری سفید رنگ بر روی بسته پستی برای سفیر آمریکا شد. این نامه به سرعت مهر و موم شد و برای انجام آزمایشات و آنالیز های لازم به پلیس کانادا ارجاع داده شد. پس از آنالیز ها معین شد که این بسته حاوی هیچ ماده خطرناک یا مضری نیست.

بسته پستی که برای سفیر آمریکا در کانادا فرستاده شده بود حاوی یک نامه بود که در آن کلی کرافت در صورت استعفاء ندادن به مرگ تهدید شده بود. بلومبرگ به نقل از منابع مطلع گفت کرافت تنها در این نامه هدف تهدید قرار نگرفته بلکه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و اعضای خانواده او نیز در این نامه تهدید به مرگ شدند.

جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا و دیگر مقامات بلندپایه کانادایی پس از دریافت نامه تهدید به مرگ از سوی سفیر آمریکا در کانادا از او حمایت کردند. دفتر نخست وزیری کانادا در پی این حادثه گزارش داد که ترودو ضمن تماس با سفیر آمریکا حمایت خود را از او اعلام نموده است.

کرافت هنوز از اظهارنظر علنی درباره این حادثه خودداری نموده و همچنان در سمت خود باقی مانده است. او همچنین روز آدینه در پیامی توئیتری گفت: آمریکا و کانادا دو ارزش بنیادین را با هم به اشتراک گذاشته اند. یکی ایجاد بهترین آینده برای شهروندان خود و دیگری بودن به عنوان نیروی خوبی در دنیا. بودن در کنار این گروه از سران، این باور را در من تقویت می نماید که آنچه باعث کنار هم قرار دریافت دو کشور می گردد از هر مسئله آنی و زودگذر قویتر است.

ترامپ پس از پیروزی خود در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال 2016 کرافت را به عنوان سفیر این کشور در کانادا مشخص کرد و براساس بیوگرافی منتشره شده از او در وب سایت دولتی سفارت آمریکا او در سپتامبر سال 2017 در کنار مایک پنس، معاون ترامپ به طور رسمی سوگند یاد کرد.

تهدید رئیس جمهور و سفیر آمریکا به مرگ در حالی صورت می گیرد که تنش های میان واشنگتن و اتاوا پس از اعمال تعرفه های تجاری ترامپ علیه این کشور بالا گرفته است. نخست وزیر کانادا از تعرفه های تجاری رئیس جمهور آمریکا به شدت انتقاد کرد و آنها را کاملا غیرقابل قبول خواند. ترودو همچنین تهدید کرد که این تعرفه ها نشان دهنده نقطه عطفی در روابط کانادا و آمریکا است. در پی این حادثه دیگر سیاستمداران کانادایی نیز در پیامی های توئیتری، حمایت خود را از سفیر آمریکا در این کشور را گفتند.

منبع: وبلاگ دوستی و مهربانی

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "ترامپ تهدید به مرگ شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ تهدید به مرگ شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید