تازه ترین آمار ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت اعلام شد

به گزارش وبلاگ دوستی و مهربانی، رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی با بیان اینکه بیش از 600 نفر در آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی ثبت نام کردند، گفت: مهلت ثبت نام تا 26 بهمن ادامه دارد.

تازه ترین آمار ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت اعلام شد

دکتر آبتین حیدرزاده در گفت و گو با وبلاگ دوستی و مهربانی ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: ثبت نام آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی سال 1399 از روز سه شنبه 15 بهمن ماه جاری آغاز شد و این مهلت تا 26 بهمن ادامه دارد.

وی در ادامه با بیان اینکه بیش از 600 نفر در آزمون فوق ثبت نام کردند، تأکید کرد: آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی سال 1399 مبتنی بر رایانه در دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور که امکانات لازم را دارند(حدودا 35 دانشگاه) برگزار خواهد شد.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی همچنین یادآور شد: برای آماده شدن داوطلبان آزمون فوق دو آزمون آزمایشی مبتنی بر رایانه تا قبل از برگزاری آزمون اصلی پذیرش توسط مرکز سنجش اموزش پزشکی برگزار خواهد شد.

حیدرزاده گفت: آزمون مجموعه داروسازی جدا از سایر رشته ها و بعد از ظهر روز چهارشنبه 21 خرداد سال 99 برگزار می شود و آزمون رشته های علوم پایه و دو رشته دندانپزشکی نیز در نوبت صبح و عصر روزهای پنجشنبه و جمعه 22 و 23 خرداد 99 برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تازه ترین آمار ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تازه ترین آمار ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید