ادامه 4 پروژه پژوهشگاه فضایی برای سال جدید مشخص تکلیف شد

به گزارش وبلاگ دوستی و مهربانی به نقل از پژوهشگاه فضایی ایران، حسین صمیمی از نهایی شدن برنامه های فناوری سال 99 پژوهشگاه فضایی ایران خبر داد.

ادامه 4 پروژه پژوهشگاه فضایی برای سال جدید مشخص تکلیف شد

وی گفت: کار تدوین برنامه های پروژه ای و فناورانه پژوهشگاه فضایی در سال 1399، از هفته های پایانی سال 98 آغاز شد و طی جلساتی، بررسی اولیه صورت گرفت.

رئیس پژوهشگاه فضایی ایران اضافه کرد: در ادامه انجام این مهم، امروز شانزدهم فروردین 99، در جلسه ای با حضور روسای پژوهشکده های تابعه پژوهشگاه فضایی ایران، این برنامه ها مورد بررسی مجدد قرار گرفت و برای اجرا ابلاغ شد.

صمیمی شرح داد: در این جلسه که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، ضمن تعیین تکلیف نحوه ادامه پروژه های جاری کلیدی پژوهشگاه فضایی ایران مانند ماهواره های پارس1 و ناهید 2، سامانه انتقال مداری و بالن مخابراتی و برنامه های توسعه فناوری، در خصوص تعریف و تصویب پروژه های جدید تصمیم گیری شد.

وی اظهار داشت: با توجه به اهمیت این فناوری ها برای توسعه صنایع فضایی کشور، مقرر شد با توجه به شرایط موجود ناشی از ویروس کرونا، ضمن رعایت تمامی بخشنامه های مربوط در این خصوص از جمله طرح فاصله گذاری اجتماعی، کار پیشبرد پروژه ها با دقت و به طور جدی صورت پذیرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ادامه 4 پروژه پژوهشگاه فضایی برای سال جدید مشخص تکلیف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه 4 پروژه پژوهشگاه فضایی برای سال جدید مشخص تکلیف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید